Alte unitati de cazare din Eforie Nord
Comentarii si pareri la Complex Club Dunarea din Eforie Nord
Alex
Un complex frumos si linistita unde te poti relaxa impreuna cu familia. Are piscina mare si curata, restaurant si multa verdeata in jur. Ne-am simtit extraordinar. Recomand aceasta locatie!
publicat la 24-04-2020 16:11:16
Nota: 9
Adriana Mihalache
Complexul arata destul de bine, la exterior cu multa verdeata si spatiu de joaca pentru copii. Spectacolele pentru copii sunt minunate. Conditiile de cazare, respectiv masa sunt bune. Piscina curata si mare. Plaja proprie este un plus pentru complex.
publicat la 08-04-2020 11:19:51
Nota: 10
Grama Adrian
Conditii de cazare ok, servicii ireprosabile dar curatenia lasa cam de dorit. Probleme foarte mari cu parcarea in zona, nu exista nici macar loc pentru jumatate din masini. Per total un hotel ok.
publicat la 16-03-2020 18:45:03
Nota: 8
Teodora
Cel mai nereusit concediu aug 2017. Dimineata aveai mezeluri stricate si cascaval uscat pe margini.A sa nu uit de marmelada si margarina. PE BUNEEE??? Voi asta mancati??? La pranz si seara o pseudomancare gatita. In spital este mancarea mult mai buna. Personalul este tanar si cam plictisit de job-ul de vara. Camerele murdare am cumparat domestos din Lidl. Patul nu se poate dormi in el...a doua zi nu te poti misca de spate. Sunt dezgustata de serviciile voastre si nu voi reveni niciodata. Pacat...nu ca intereseaza decat profitul.Microbuzele superpline si nu stiu cum au avut unii curajul sa isi urce in acea imbulzeala copii.😤.Nu stiu pe ce criterii ati primit 3 stele!!! Am filmulete cum era camera cu praf, urme de materii fecale si par.
publicat la 13-08-2017 21:01:32
Nota: 1
Valentina P.
O unitate de cazare foarte primitoare din cadrul statunii Eforie Nord ! De la curtea exterioara pana la camere totul este foarte curat si modern ! Camerele sunt foarte frumos amenajate si debordeaza de intimitate si confort ! Complexul este pozitionat intr-o zona linistita bineinteles aproape de mare ! Am venit cu copilasul si ne-am bucurat ca zona are si un spatiu special amenajat pentru a-l lasa sa se desfasoare ! Cazare desfasrata cu succes si recomandam inca o data statiunea Eforie Nord !
publicat la 28-02-2017 15:38:32
Nota: 9
Larisa
Totul la superlativ, complex cu tot ce ai nevoie, piscine pentru adulti si copii, loc de joaca, tot felul de distractii si facilitati.
Restaurant cu preparate foarte bune.
Camere cam mici dar dotate si utilate modern.
Singurul inconvenient la acest Complex Dunarea este distanta foarte mare pana la plaja - dar avand plata privata si transportu gratuit de la si pana la plaja compenseaza.
Recomandam pentru familii cu copii.
publicat la 03-02-2016 21:58:49
Nota: 8
liv
Este de toata lauda stradania acestor tineri investitori -proprietari Club Dunarea de a multumi toti turistii care le calca pragul.Romania ar avea mult de c
publicat la 03-09-2013 12:44:31
Nota: 10
Enache V
Arata super complexul cu tot ce ai nevoie si serviciile sunt foarte bune.
Dar este mult prea departe de plaja peste 1 km si pe jos sub nici o forma nu te descurci decat foarte greu.
Au intr-adevar transport de la pana la plaja dar la ore fixe si nu tot timpul poti sta dupa ei.
In resta toata stima pentru complex.
publicat la 19-05-2013 21:19:38
Nota: 8
Edy Ciobanu
Camerele sincer cam mici, serviciile si ambientul foarte frumos.
Copacei, alei amenajate, piscina copii, piscina adulti, receptie, restraurant totul a fost foarte bine pus la punct, dar nu inteleg de ce au lasat camerele atat de mici.
In schimb totul ireprosabil.
Distanta cam mare pana la plaja, dar cine nu are masina am vazut ca au microbuze pentru transport gratuit la plaja - O chestie care mi-a placut. Bravooooo
In mare se merita
publicat la 08-04-2013 17:43:59
Nota: 9
Logofat A
Super conditii, mai ales piscina seriviciile si facilitatile oferite.
Ca minusuri : distanta mare de plaja si mancarea
Plusuri : piscina, camere moderne, loc de joaca, parcarea
publicat la 07-03-2013 15:50:25
Nota: 9
























